Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

100 nej tajemství diet

Běžná cena: 149, 0 Kč
Cena: 105, 0 Kč vč. DPH

Jak zhubnout a udržet si štíhlost. Pozorujete někdy štíhlé lidi a přemýšlíte, v čem jej jejich tajemství? Říkáte si, že asi vědí, co vy ne, ale vy to můžete vědět také, každý to může vědět a každý může vypadat a cítit se dobře.

 

A přesto říci životu ano

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 123, 0 Kč vč. DPH

Svazek A přesto říci životu ano spojuje dva texty zakladatele logoterapie, psychiatra s českými kořeny Viktora Emanuela Frankla (1905 1997). Kniha malá formátem, ale velká svým obsahem a poselstvím.

 

Absťák

Běžná cena: 399, 0 Kč
Cena: 189, 0 Kč vč. DPH

Kniha Absťák stojí 4–6 krabiček cigaret. Finanční návratnost knihy je asi týden. A jaká je skutečná hodnota této knihy?

 

Aby dětem chutnalo

Běžná cena: 279, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Výživa dítěte je alfou a omegou správného somatického i psychického vývoje a zdraví po celý život! Maminky se seznámí se zásadami zdravé výživy pro naše nejmenší, na doporučení autora se mohou vyhnout všem chybám ve výživě. Důležitou součástí knihy je bohatý receptář a vzorový jídelníček (snídaně, kašičky, svačiny, polévky, bezmasá jídla, těstoviny, masová jídla a další).

 

Aby nám bylo fajn

Běžná cena: 248, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Být zdravý, krásný, úspěšný a bohatý, je snem snad každého - a nejen mladého člověka.

 

Acidobazická rovnováha

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Přirozené zdraví díky vyrovnané látkové přeměně Hospodaření s kyselinami a zásadami v těle má velký vliv na naše zdraví.

 

Adaptogeny - byliny poskytující odolnost, vytrvalost a úlevu od stresu

Běžná cena: 322, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Adaptogeny, nazývané též omlazující byliny, rostliny nesmrtelnosti či látky posilující, jsou nejedovaté rostliny, které napomáhají organismu adaptovat se na stresové a zátěžové podmínky, podporují normální tělesné funkce, obnovují tělesnou rovnováhu, zvyšují odolnost vůči stresujícím vlivům fyzikálního, chemického, biologického, emocionálního i environmentálního původu. Díky těmto schopnostem mají už od starověku ve srovnání s ostatními rostlinami bylinné medicíny výjimečné postavení.

 

Aktivní vnímání

Běžná cena: 139, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Hlavní cesta ke svobodě, zdraví a naplnění. Bratr Nedostatek a bratr Nadbytek Ideální partner neexistuje a ja to tak dobře Strach před zodpovědností? a jiné příběhy a rady mistra psychologie a léčitele, autora knihy "Pryč s kyselostí"

 

Anglické listy

Běžná cena: 149, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Spisovatele Karla Čapka snad ani netřeba představovat. Člověk všestranného nadání, mistr pera a citlivý pozorovatel života. Především charakterní člověk pevně stojíc za svými názory. Myslitel a velmi dobrý fotograf.

 

Antioxidanty - zpomalte čas dietou

Běžná cena: 179, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Vaření a recepty, přehled vitamínů, antioxidantů, mastných kyselin. výběr všech potravin, přehledné recepty doplněné fotografiemi. Vědci zjistili a potvrdili, že poškození imunitního systému, poruchy hormonální činnosti, překřížení bílkovin a další jevy spojuje společný jmenovatel "volné radikály". V omezení jejich vzniku tkví jedno z tajemství dlouhověkosti.

 

Bezlepková a bezmléčná dieta

Běžná cena: 139, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Jak žít s celiakií, nesnášenlivostí lepku, mléka či jiných potravin? Jak poznat první příznaky?

 

Biologické hodiny

Běžná cena: 209, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Život člověka je řízen jeho vnitřními "biologickými hodinami" - se všemi každodenními vzestupy a poklesy, celoročními vrcholy a propady.

 

Strana výpisu

1