Zlatá pravidla očisty a hladovění - Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Zlatá pravidla očisty a hladovění

Běžná cena:

338, 0 Kč

Vaše cena:

149, 0 Kč

(135, 45 Kč bez DPH 10%)

 

 

Autor:

GENADIJ MALACHOV

Skladem:

Ano

 

Stručný popis:

Prakticky se potvrdilo, že mnohé příčiny neúspěchu očisty fyzického těla pomocí klyzmat, pití oleje a citronové šťávy, ale také jiných procedur mají souvislost s tím, že deformace v poli vědomí intenzivně brání tomuto procesu a snaží se překazit každou očistnou metodu. Proto než začnete s očistou fyzického těla, zabývejte se duševní očistou. Zapamatujte si, že neúspěšná očista tlustého střeva, jater nebo ledvin svědčí o patologickém informačním a energetickém stavu našeho vědomí. Duševní očistu začněte dýcháním, teprve potom pokračujte v očistě fyzického těla.

Další informace:

V této knize jsou vysvětlena všechna pravidla, která je nutno dodržovat při očistě organismu a hladovění. Hlad je totiž tím nejlepším a pro každého dostupným prostředkem k očistě. Při dodržování ...

Při dodržování uvedených pravidel a rad se vyvarujete možných chyb, jež mohou zdraví poškodit. Autor vysvětluje, jak se k hladovění správně připravit po psychické stránce, co v organismu během jeho očisty probíhá a jakým způsobem hladovku zahájit i ukončit. Správnou a efektivní očistou organismu vyřešíte mnohé zdravotní problémy, zbavíte se škodlivých návyků, zlepšíte si karmu, absolvujete duševní očistu a lépe poznáte sami sebe.

 

Hodnocení výrobku:

12345

Tématické zařazení:

 » E-shop KNIHY  

 

Přidat produkt k oblíbeným

 

Poslat známému