KŘEHKOST SVINUTÉHO LÍSTKU - virózy - cena za 3 balení - Eshop - doplňky stravy - Články o zdraví a recepty

Eshop - doplňky stravy

KŘEHKOST SVINUTÉHO LÍSTKU - virózy - cena za 3 balení

Vaše cena:

890, 0 Kč

(773, 91 Kč bez DPH 15%)

 

 

Autor:

CENA ZA TŘI BALENÍ

Skladem:

Ano

 

Stručný popis:

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
Virózy
Chřipka
Bolesti v krku
Zánět spojivek

Další informace:

Působení:
Uvolňuje horký vítr z horního ohniště FENG RE
Usnadňuje oběh Qi z plic
Utišuje kašel

 

 

Popis - Tato směs je podobná bylinné směsy Chlad ranní mlhy (kód 002), od které se liší ve 3 aspektech: působí velmi mírně a jemně, tudíž je přímo šita na míru malým dětem. lze ji současně použít i na záněty spojivek (jak infekční, tak alergické), jež se projevují zalepením očí, pálením, slzením či zalepenými oči po ránu. utišuje i suchý kašel v počátcích nachlazení. Lze rovněž použít při náhlé ztrátě hlasu či chrapotu, vzniklé při viróze. Při přetrvávajícím suchém štěkavém kašli, je však třeba vyhledat lékaře k vyloučení nebezpečného zánětu hrtanu.

Rozbor bylin ve směsi - Císařské byliny Sang ye a Ju hua rozptylují horký vítr a projasňují zrak. Sang ye navíc pročišťuje plíce a zastavuje kašel, zatímco Ju hua pročišťuje horkost v horním ohništi. První dva ministři Lian qiao a Bo he posilují rozptylovací funkci směsi. Druzí dva ministři Jie geng a Xing ren svým sestupným působením pomáhají císařům napravit koloběh Qi plic, a tím zastavit kašel. Asistent Lu gen pročišťuje horkost a rodí tekutiny, a tím zastavuje žízeň a pocit suchosti v krku (viz Legendy psané bylinami). Poslíček Zhi gan cao pročišťuje horkost a harmonizuje působení ostatníchbylin ve směsí.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 3 do 12 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Vhodné zapíjet tablety větším množstvím slabého zeleného čaje pro zvýšení nástupu účinku. Zlepšení nastává do 2 dnů.

Kontraindikace
- Horko z nedostatečnosti jin či krve.

Cena

Za cenu 890,- Kč obdržíte celkem 3 balení s celkem 300 kapslemi a to vám při denní spotřebě 12 kapslí vystačí na 25 dnů.

 

Obvyklá doba potřebná k vyléčení

3 až 6 měsíců (za týden se ještě nikdo z žádné civilizační choroby neuzdravil)

 

Je všeobecně platné toto úsloví

Jak dlouho se člověk nestaral před léty o své zdraví, tak dlouho se bude následně léčit.

 

Je to drahé?

1 balení bylinných léků stojí 300,- Kč, 3 balení stojí 890,- Kč, tuba šumivých vitamínů stojí 20,- Kč, kilo jablek 25,- Kč, televize stojí 20.000,- Kč, sedačka 30.000,- Kč, nové auto podstatně více.

 

JAKOU CENU MÁ ALE ŽIVOT?

NEVYČÍSLITELNOU!

KOLIK JSTE DO NĚJ OCHOTNI INVESTOVAT VY?

 

HODNOTA TISÍCEM LET PROVĚŘOVANÝCH ČÍNSKÝCH BYLIN JE MNOHEM VYŠŠÍ NEŽ CENA JEDNOHO BALENÍ!


Jednotlivé byliny (183 druhů) jsou testovány v renomované akreditované laboratoři EU Kneipp Forschung v německém Würzburgu a to na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsén a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně a kvasinky (aflatoxiny B1 a celkové aflatoxiny).

 

Hodnocení výrobku:

12345

Tématické zařazení:

 » E-shop DOPLŇKY STRAVY  

 

Přidat produkt k oblíbeným

 

Poslat známému