Diagnóza podle jazyka - Články o štíhlé linii - Články o zdraví a recepty

Články o štíhlé linii

Diagnóza podle jazyka

2. července 2010, 09.08 | Váš jazyk je mapou popisující vaše zdraví a vaše nemoci. Všechny nervové dráhy jsou zakončeny na jazyku a jakýkoliv nedostatek v kterémkoliv orgánu se tak zrcadlí na vašem jazyku. Pomocí analýzy vzhledu jazyka lze tak určit mnoho z vašeho zdravotního stavu. Hodnotí se tvar a barva jazyka, velikost a barva povlaku, mapy, flíčky a kresby na jazyku apod.

Léčba spočívá jednak v úpravě stravy (vhodné a nedoporučené potraviny) a dále v podávání bylinných směsí zalisovaných ve formě tablet. Tyto 100% přírodní, vysoce koncentrované bylinné směsi vycházejí z receptur prověřených během několikatisíceletého pozorování tradičních čínských lékařů. Užívají se 3 x denně 4 tablety, zapíjejí vodou, jsou snadno vstřebatelné a pohodlné k užívání, zvláště u dětí. Dávka je obvykle na 1 až 2 měsíce. U chronických obtíží je léčba dlouhodobější, tzn. většinou několik měsíců. Platí pravidlo, že kolik let trvá nemoc, tolik měsíců by i v optimálním případě měla trvat léčba.

 

 

Přečíst další příspěvek

 

 

 

Líbil se Vám tento článek? Pošlete tento článek známému nebo nás podpořte odkazem na Vašich stránkách nebo blogu.

Jak zůstanete informováni o zajímavých článcích?

Máte zájem dostávat nejnovější příspěvky přímo do vaší e-mailové schránky? Stačí vyplni Vaši e-mailovou adresu do následujícíh formuláře.

 

Přihlásit se k odběru

Do pravého pole opište 5 znaků z obrázku.

Kód pro ověření