Dobrý zrak bez brýlí - E-shop ZDRAVÉ OČI - Články o zdraví a recepty

E-shop ZDRAVÉ OČI

Dobrý zrak bez brýlí

Původní cena:

264, 0 Kč

Vaše cena:

139, 0 Kč

(126, 36 Kč bez DPH 10%)

 

 

Autor:

-

Skladem:

Ano

 

Stručný popis:

Závislost na vyhýbání se svým pocitům. Co to je za zvláštní druh závislosti a jak se projevuje?

Další informace:

Unikátní kniha Jacoba Libermana Dobrý zrak bez brýlí je pojatá trochu jinak, jde na problémy zraku jinou metodou a to přes naší vlastní mysl, naše starosti, strach a potlačování sebe sama.


Nejrozšířenější druh závislosti není na drogách, cigaretách či alkoholu, ale na vyhýbání se myšlení ve snaze vyhnout se svým pocitům. Hlavně nemyslet na starosti, na strach, bolest a vlastní prázdnotu.


Naučili jsme se postupem času myslet, plánovat a organizovat svůj život, naučili jsme se konzumovat a oddávat se požitkům, jen abychom zahnali pocity, které by nás mohly přivést na myšlenky, jaký život to vlastně žijeme.


Proto se často uchylujeme k drogám, o kterých byla řeč. Alkohol, cigarety, prášky, …..

Přitom okrádáme sami sebe o to nejcennější, o naše spontánní a krásné prožitky, o přirozenou inteligenci, vnitřní svět pokoje a naplnění.

Nemusíme mít jen pomyslné „růžové brýle“, abychom se vyhnuli nepříjemným pocitům, abychom viděli svět takový, jaký je. Bojíme se odložit naše brýle ze strachu, že neuvidíme. Samozřejmě to není tak, že odložíme brýle a za pár minut uvidíme jako bychom měli super zrak.

Vyžaduje to trochu námahy, cvičení, ale především chuť to dokázat, ochotu zříci se něčeho, abychom se mohli jednou zříci svých brýlí, které stejně každého trochu obtěžují. Tlačí, zamlžují se, špiní, často je ztrácíme a ničíme, stojí nás hodně peněz.

Abychom se mohli uzdravit, musíme se dívat na svět dětskýma svobodnýma nezaujatýma očima.

Tato kniha podá čtenáři bližší pohled na zrak a nabídne možnosti, jak se sám léčit. Tradičními i netradičními metodami, ale metodami účinnými. Naučíte se pracovat s „neviditelnou“ energií, dozvíte se o hře na trampolíně a další zajímavosti a cenné rady zkušeného autora knihy.

Pak si možná uděláte jasno ve svém životě - bude zajímavější a krásnější.

Protože:

Nevidíme věci takové, jaké jsou. Vidíme je takové, jací jsme my.

Když nevidíme věci jasně, je to v tom, že my nejsme jasní.

 

Hodnocení výrobku:

12345

Tématické zařazení:

 » E-shop ZDRAVÉ OČI  

 » E-shop KNIHY  

 

Přidat produkt k oblíbeným

 

Poslat známému