Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Pochoutky z ovoce a zeleniny

Cena: 89, 0 Kč vč. DPH

Výborná kuchařka, která dokazuje, že vařit ze zelniny a ovovce může být zábava a hlavně jídla jsou nejen zdravá, ale také velmi chutná a výživná. Význam zeleniny a ovoce ve výživě Kuchyňská úprava zeleniny a ovoce Pokrmy a saláty z jednotlivých druhů zeleniny Pokrmy, dezerty, moučníky, saláty a poháry z ovoce.

 

Poselství tvého těla - řeč orgánů

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Každá nemoc má svou příčinu. V minulosti to byly zejména nedostatečná a nehodnotná výživa a infekční choroby, dnes je to chybná výživa, stres a vysoká duševní zátěž. Důsledkem je duchovně-psychická nevyrovnanost, na což naše tělo reaguje bolestivými a viditelnými poselstvími. Nemoci nás nabádají, abychom změnili své myšlení a jednání.

 

Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Běžná cena: 279, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Z kapitol - druhy toxinů, infekční ložiska, plíce, tlusté střevo, ledviny, slezina, játra, žlučník, srdce a další orgány. Prostředky detoxikace, detoxikace a mikrobiologie, detoxikace jednotlivých orgánů. Autora této vynikající knihy ani snad netřeba představovat, je výbornou reklamou sám sobě.

 

Pravda o jídle

Běžná cena: 129, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Je červené víno zdravé nebo ne? Mohou některé potraviny zlepšit váš zrak? Má smysl vypít osm sklenic vody denně? Která jídla jsou afrodisiaka a která vášeň utlumí? Proč vaše štíhlá přítelkyně jí, kolik se do ní vejde, a nikdy nepřibere? Fungují detoxikační diety?

 

Projezte se ke štíhlosti!

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Jezte dosyta a netrapte se hladem! Pokud vyberete správné potraviny, zhubnete.

 

Prorok

Původní cena: 206, 8 Kč
Běžná cena: 188, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Práce je zviditelněná láska. A nemůžete-li pracovat s láskou, ale jen s nechutí, pak bude lépe, když opustíte své dílo, posadíte se u chrámových vrat a budete brát almužny od těch, kdo pracují s radostí. Neboť pečete-li chléb lhostejně, pečete hořký chléb, který sytí hlad jen napůl. Chalíl Džibrán

 

Provensálské recepty

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Stejně jako předcházející jeho knihy je i tato kniha "Provensálské recepty" pomůckou pro všechny ty, kteří se rozhodli aplikovat principy výživné gastronomie Michela Montignaca.

 

Pryč s kyselostí - jak udržet tělo v rovnováze a harmonii

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci. Hippokrates. Naše tělo je uzpůsobeno tak, že bychom se mohli dožít až 130 let. Dožíváme se sotva důchodového věku, proč? Naše tělo udržuje neustále PH v krvi od 7,35 do 7,4. Pokud se sníží hodnota, člověk zemře. Náš život závisí na tom, že tělo setrvává v neutrálním, pouze lehce zásaditém prostředí. Jaké máte PH Vy? Rovnováha mezi kyselostí a zásaditostí je základem každé léčby. POZOR! Přírodní léčby, zapomeňte tedy na léky a lékaře předepisující pouze léky.

 

Pryč se vším, co nám brání ve štěstí aneb cesta k vnitřní svobodě

Běžná cena: 149, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Méně znamená více! Ne každý se snadno dokáže od něčeho odpoutat. Přitom často toužíme zbavit se různých úzkostí, strachu, předsudků, problémů, zlosti, stresu a nelichotivého obrazu o sobě samých. Autor v této knize poukazuje na cestu k větší harmonii a duševní vyrovnanosti a dodává nám odvahu nově si uspořádat život. Pracovní listy a meditace nám umožňují sledovat osobní rozvoj a soustředit se na to, jak v budoucnu dojít k svému štěstí a vnitřní svobodě.

 

Přírodní léčebné postupy

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Tato encyklopedie alternativních terapií vám prozradí vše, co potřebujete vědět - v praktické, přístupné a kompaktní formě - o řadě terapií, které jsou k dispozici jako doplňkové k ortodoxnímu lékařskému ošetření.

 

Přírodní lékárna - příručka

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Tato praktická kníha nabízí jednoduchá vysvětlení základních konceptů bylinné medicíny západních, čínských a ájúrvédických tradic a popisuje i rozdíly, které jsou ve způsobu jejich léčebných metod a v používání bylinných léčiv. Klasický a krásně obrazově doprovázený herbář je systematicky rozdělen. Najdete více jak 150 léčivých bylin k léčení.

 

Přírodní lékárna v kostce

Běžná cena: 219, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Kniha je unikátní svým obsahem, ale především tím, kolik informací dokáže podat zcela jednoduše a přehledně. V knize si rychle každý najde to své. A někde méně je více.

 

Strana výpisu

10