Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Biologické hodiny - tajemství metabolismu, dlouhověkosti a zdraví

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 133, 0 Kč vč. DPH

Jedním z důležitých aspektů zdraví je pravidelnost. Pokud budeme respektovat náš vnitřní časový systém, biologické hodiny, umožní nám to přirozeně a včas reagovat na změny.

 

Braňte se jídlem

Běžná cena: 1 019, 0 Kč
Cena: 819, 0 Kč vč. DPH

Před běžnými onemocněními se můžete chránit i bez léků. 50 abecedně řazených superpotravin s informacemi o jejich nejúčinnějším využití a tipy na jejich chutné kuchyňské úpravy.50 abecedně řazených nejběžnějších nemocí a zdravotních problémů. Každou z nich provází přehled vhodných potravin s léčivými účinky a lahodné recepty, které nejlépe využívají jejich schopnosti. 100 chutných receptů, které vám vytvoří základ zdravého jídelníčku.

 

Celebrity a jejich diety

Běžná cena: 179, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Jak hubnou superhvězdy, znáte jejich tajemství? Cindy Crawford, Melanie Griffit, Goldie Hawn, Lisa Kudrowova, Demi Moreová, Claudie Schifer, Catherine Zeta Jones, Jennifer Aniston, Geri Halliwell, ....

 

Cesta ke štěstí - dnes, zítra a navždy

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Každý váš den nechť je šťastný! V této knize se dozvíte velké tajemství týkající se štěstí a především to, jak štěstí funguje. Autor vás zasvětí do nejnovějších poznatků výzkumu štěstí a prozradí vám, jak rozvíjet svůj osobní talent k tomu, abyste štěstí dosáhli a stalo se tak součástí vašeho života. Nabízí řadu praktických cvičení a meditací s kontrolními otázkami, důležité tipy, test štěstí a zcela legální hazardní hru. (dnes, zítra a navždy)

 

Co ti napoví nemoc řeč symptomů

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Kurt Tepperwein je známý léčitel a terapeut.

 

Česká kuchařka podle krevních skupin

Běžná cena: 189, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Stravování podle krevních skupin je dietní obor, považovaný za jeden z nejzajímavějších směrů současnosti.

 

Čínská medicína v praxi

Běžná cena: 238, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Čína je země s dlouhou historií a bohatou kulturní tradicí.

 

Čínský recept na zdraví a dlouhý život

Běžná cena: 180, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Čína je země s dlouhou historií a bohatou kulturní tradicí.

 

Čtyřhodinové tělo

Běžná cena: 599, 0 Kč
Cena: 389, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha obsahuje odpověď pro muže i ženy. Štíhlejší, svalnatější, rychlejší, silnější: kterých 150 stran si přečtete? Čtyřhodinové tělo není další knihou o životosprávě a tělesné kondici. Obsahuje kolektivní moudrost stovek špičkových sportovců, desítek lékařů a tisícovky hodin osobních experimentů, nad nimiž zůstává rozum stát. Od olympijských tréninkových středisek po neoficiální laboratoře, od Silicon Valley po Jihoafrickou republiku hledal Tim Ferriss odpověď na klíčovou otázku:

 

Dělená strava - nejíst méně, ale jinak

Běžná cena: 148, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Kniha obsahuje 161 receptů, ktré jsou zcela vhodné pro naše podmínky. Suroviny jsou dostupné všem. Dělené stravy se lidé obávají z důvodu, že je příliš složitá, ale to jen tak vypadá. Ba naopak. A jak jednou člověk začne, už těžko najde jiný způsob stravování, protože zjistí, že má na jeho tělo i mysl blahodárný vliv.

 

Dělená strava - praktická příručka

Běžná cena: 149, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Obrazová kuchařka krok za krokem.

 

Dieta pro snížení cholesterolu

Cena: 89, 0 Kč vč. DPH

Kardiovaskulární onemocnění jsou dnes jednou z nejčastějších příčin úmrtí. Vhodné recepty - polévky, maso, zvěřina, ryby, těstoviny, rýže, luštěniny, zelenina, brambory, saláty, pomazánky,....

 

Strana výpisu

2