Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Přírodní medicína - lexikon

Běžná cena: 269, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Vše o použití a léčebných účincích léčivých bylin. Více než 100 přírodních léků. - přehledná záhlaví pro lepší orientaci v knize - přehled rostlin abecedně řazený podle latinských názvů - latinské, české a lidové názvy rostlin - návody na využití rostliny (příprava čaje, oleje, obkladu, koupele atd. - v rámečku zvýrazněné tipy a důležitá upozornění - rejstřík nemocí spolu s názvy příslušných léčivých rostlin - rejstřík latinských a českých názvů rostlin

 

Rafinované koření

Běžná cena: 139, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Ochutnejte teplý okurkový salát s mátovým jogurtem, kuře na muškátu s hrozinkami nebo garnáty s koriandro-kokosovou omáčkou. Neodolatelné jsou i dezerty jemně ochucené šafránem, portským vínem se skořicí nebo šťávou z limetek. Přehledná tabulka o koření a mnohé tipy a triky.

 

Recepty pro hezké chvíle

Cena: 79, 0 Kč vč. DPH

Lahůdky, chuťovky. libůstky, netradiční pokrmy, jak kdo chce. Kniha je plná originálních, ale velmi jednoduchých receptů. Pokud chcete příjemně překvapit své hosty nebo rodinu, máte příležitost s touto kuchařkou.

 

Recepty se špetkou hereckého koření

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Vaříme chutně a zdravě - Pomazánky, dipy, polévky, pokrmy z masa, zeleniny a ryb, těstoviny, dezerty, překvapení k vínu - Rady jak být štíhlá, krásná a úspěšná - Vtipné historky z divadelního zákulisí Herečka Zdena Studenková patří k té skupině slovenských žen, které se dokázaly prosadit nejen svým talentem, profesionalitou, ale i dokonalou vizáží a šarmem.

 

Recepty z jižních Čech

Cena: 59, 0 Kč vč. DPH

Polévky, hlavně rybí Jihočeský kraj - kraj ryb Pochoutky z drůbežích farem Kuchyně Petra Voka - zvěřina Úprava masa - jihočeská dokonalost Přílohy k masovým jídlům Jídla s houbami Zeleninové saláty z jihočeské zahrádky Moučníky

 

Reflexní diagnostika a katalog reflexníxh ploch

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Nejlepší žáci Ing. Jiřího Janči úsoěšně pokračují v jeho šlépějích, stále rozpracovávají jeho metodu, dnes patří mezi nejuznávanější reflexní terapeuty. Cílem reflexní diagnostiky je nalézt nejslabší místo v organismu, cílem je prevence a léčba. Kniha je podrobně zpracovaným katalogem reflexních ploch těla, doporučení při konkrétních potížích.

 

Regenerační čínská cvičení

Běžná cena: 219, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

čínská cvičení sestavená pro každého, kdo si chce výrazně vylepšit zdraví a zejména fungován těla. Cvičení časem zvládne každý, je pro všechny věkové kategorie. Všechny cviky jsou podrobně popsány k pochopení všech, kniha je velmi pěkně ilustrovaná.

 

Rostliny pro zdravý život

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Publikace si klade za cíl přispět k upevnění zdraví a předcházení nemocem v naší populaci.

 

Rovnice dlouhověkosti

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

100 faktorů, které vám mohou přidat nebo odebrat roky života. Být šťastný +9 let Ztloustnout -3 roky Cvičit +4 roky Rozvést se -3 roky Vlastnit domácího miláčka +2 roky Chodit do kostela +7 let

 

Rychlá italská kuchyně

Cena: 89, 0 Kč vč. DPH

Jednoduché a osvědčené recepty, dobré zpracování knihy s fotografiemi. Recepty jednoduché a přehledné, s počtem kalorií a obsahem nejdůležitějších látek.

 

Sám sobě doktorem

Běžná cena: 159, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Stále žádaná kniha vychází z principu celostní medicíny, tj. preventivního odstraňování příčin nemocí, léčení organizmu jako celku.

 

Samoléčení zraku

Běžná cena: 180, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

„Dívat se“ ještě neznamená „vidět“ !!! Převládá názor, že vadu zraku nebo slepotu nelze vyléčit. Existuje i jiný názor, jenž je doložen lety výzkumu. Jaký?

 

Strana výpisu

11