Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Sebeléčba

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

aneb jak aktivovat vlastní léčivé síly. Buď sám sebou - kolik času, peněz a pozornosti investujete do toho, abyste byli sami sebou? A kolik věcem, které tu stejně všichni zanecháme? Co z toho vyplývá? Naslouchat svému tělu...je to těžké?

 

Sebeléčení – můj život a vize

Běžná cena: 180, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Hlavou to začíná a zdravím končí. Říká se: „Pro oči nevidí.“ Někdy něco hledáme, chodíme stále dokola a přitom tu věc máme přímo před sebou. Většina z nás však zažívá takovou chvíli jen občas, protože náš zrak je v pořádku. Je tomu vždycky tak?

 

Sestavte si pokrmy dělené stravy

Běžná cena: 289, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

54x54 pokrmů pro štíhlou postavu - 2916 pokrmů!! Tato vynikající autorka knih o dělené stravě a zdravém stravování vůbec sestavila to nejlpeší. Praktická kuchařka, jednoduchá, velmi přehledná a barevná. Poradí si s ní úplně každý, vaření bude radost, tak to má být.

 

Skvělé saláty

Běžná cena: 897, 0 Kč
Cena: 309, 0 Kč vč. DPH

Krásně ilustrovaná a přehledná kniha, plnobarevná. Kniha plná receptů a krásné zdravé zeleniny. Spousta užitečných rad, jednoduchá příprava. Velký formát, stran 352.

 

Slova do mlčení

Běžná cena: 109, 0 Kč
Cena: 69, 0 Kč vč. DPH

Kdo hledá, najde...

 

Spalte tuky správným jídlem!

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha bude vaším definitivním řešením problému s nadváhou, neboť v ní najdete návod, jak naučit své tělo intenzivně spalovat tuky – aby se neukládaly a nevytvářely tukové zásoby.

 

Spalte tuky srpávným jídlem - recepty

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha vám pomůže definitivně vyřešit problém s nadváhou nebo v ní najdete návod, jak naučit své tělo intenzivně spalovat tuky (aby se neukládaly a nevytvářely tukové zásoby), a 100 stran skvělých receptů (pro nastartování a udržení tohoto procesu). Díky změně jídelníčku po dobu přibližně 4 týdnů si vychováte ve svém organismu enzymy, které tuky účinně spalují a které umožní, abyste zůstali navždy štíhlí i bez hladovění.

 

Staročeský přírodní rádce

Běžná cena: 169, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Přírodní rádce od angíny po žlučník. "Moje babička nechodila k lékaři. Tvrdila totiž, že tam, kde nepomohou nátura a příroda, je doktor zbytečný. Nemusíme s jejím názorem souhlasit, ale babička se dožila požehnaného věku opravdu bez pomoci lékařů a ve chvíli, kdy nátura s přírodou už nebyly schopny jí pomoci, ukázala se jako bezmocná i lékařská věda." V každém případě život máme takový, jaký právě chceme a jak jej žijeme. Jednoduchá rovnice.

 

Strečink - cvičební programy

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Vynikající příručka zkušené autorky plná praktických návodů, rad na cvičení i celých cvičebních programů, mezi nimiž si vybere každý, kdo chce cvičit, podle svých časových i fyzických možností. Knížka je doplněna výbornou pomůckou - plakátem, který si pověsíte na zeď a budete tak mít před sebou detailní obrázky provedení cviků pro dvacetiminutovou sérii cvičení.

 

Stromy k nám hovoří

Běžná cena: 247, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Kniha je plná krásných barevných fotografií stromů ve všech fázích růstu a zániku, doplněných citlivě vybranými úryvky textů a verši známých autorů. ,,Hlubokými kořeny laskají Zemi, větvemi zdraví Slunce a okřídlenými semeny se milují s větrem. I když jejich čas plyne v jiném rytmu než je tepot našich srdcí, v každé době pro nás mohou být útočištěm i oporou. Věkovití tvorové, naši souputníci od počátku věků. Stromy...” - takový je závěr této milé knihy. O jejím zrodu píše Ivo Stehlík:

 

Středomořská kuchyně - praktická kuchařka krok za krokem

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Ilustrovaná encyklopedie. Více než 150 nejlepších receptů ze Středomoří evokuje chutě, vůně a barvy této slunné oblasti. V této kuchařce najdete jídla sladká i pikantní, tradiční i novátorská.

 

Superpotraviny

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Žijme zdravě! Kdykoliv jíme, děláme životní rozhodnutí.

 

Strana výpisu

12