Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Vaříme malým neposedům

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Všimli jste si, že vaše neposedné dítě je někdy ještě neposednější? Vzpomínáte si, co před chvílí jedlo? A nemá jen hlad, protože poslední jídlo nebylo dostatečně syté?

 

Vaříme zdravě a chutně

Běžná cena: 99, 0 Kč
Cena: 79, 0 Kč vč. DPH

Spoustu zdravých receptů - předkrmy, saláty, polévky, hlavní jídla, rýžové a vaječné pokrmy, těstoviny, přílohy, dezerty.

 

Vaříme zdravě bez cukru

Běžná cena: 329, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Jak se dobře najíst a nezatížit přitom naše trávení? Jak uvařit zdravě a lehce, abychom po jídle byli plni energie a zbytečně nepřibírali?

 

Vaříme zdravě bez lepku

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

80 chutných jídel při onemocnění celiakií, pokrmy, které budou chutnat celé rodině i hostům, praktické tipy o zdravé výživě, přehled potravin obsahujících lepek a zaručeně bezlepkových, tipy na nákupy, jídlo na cesty, u přátel a v restauraci. Velmi přehledná kniha s barevnými fotografiemi na křídovém papíře, praktická.

 

Vaříme zdravě bez lepku, cukru a mléka

Běžná cena: 349, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Jak pomocí vhodné stravy zmírnit příznaky Crohnovy choroby, celiakie, cystické fibrózy a dalších onemocnění. Tato kniha vám nabízí speciální sacharidovou dietu, s jejíž budete moci zdárně bojovat s mnoha trávicími obtížemi dneška, jako je celiakie, Crohnova choroba, ulcerativní kolitida aj. Dieta je založena na vyloučení všech oligo a polysacharidů tedy složitých cukrů a škrobů z jídelníčku. V knize najdete více než sto receptů z různých světových kuchyní, zdravých a chutných, které vyhovují specifikám této účinné diety.

 

Velká barevná domácí kuchařka

Běžná cena: 375, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Tato velká barevná kniha nabízí vše co v kuchyni potřebujete. Velké množství receptů na vaření, pečení, ale i konzervování a taky užitečné rady, které využijete při vaření, pečení, ale i při vybavování kuchyně. Přehledná a ucelená kniha pro ideální pro začínající hospodyňky, ale nejen pro ně.

 

Velká česká kuchařka 2000 receptů

Běžná cena: 990, 0 Kč
Cena: 379, 0 Kč vč. DPH

Rozsáhlá kuchařská publikace nabízí recepty na přípravu kompletního jídelníčku. Pro úplné začátečníky v kulinářském umění i zkušené gurmány, kteří v ní mohou najít nové a zajímavé inspirace. V každé kapitole najdete také úplné novinky posbírané po celé republice a v cizině dosud nikde nepublikované, velmi nápadité a chuťově vynikající.

 

Velká kniha bylinek

Běžná cena: 399, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Na všech kontinentech se bylinky po staletí používaly a používají v zahradnictví, kosmetice, lidových řemeslech nebo při vaření. Tato kniha poskytuje nejen ucelený souhrn poznatků o pěstování bylinek, ale také téměř stovku praktických návodů na výborná jídla a krásné dárky, které si doma můžete snadno vyrobit.

 

Víme, co jíme? Aneb průvodce éčky v potravinách

Běžná cena: 189, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Ve Velké Británii vyšlo najevo, že 36% lidí se důsledně snaží vyhýbat potravinám obsahujícím přídatné látky a dalších 3% vyvíjí snahu vyhýbat se těmto látkám. Britové žijí déle než my, nejen kvůli "Éčkům", víte proč? Tato kniha je kompletní a detailní průvodce přídatnými látkami v potravinách. Cílem této knihy je pomoci vám orientovat se mezi přídatnými látkami. Jistě nikomu není jedno, co konzumuje a zejména jeho děti, proto je dobré se orientovat mezi "Éčky". Zvlášť když se v našich potravinách zvyšují přídatné látky přímo závratně. A kontrola? Ne vždy vše funguje dobře.

 

Vítěz je sám

Běžná cena: 298, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

"Nelítostně kritický pohled na svět lesku a elitu všech elit....V románu \vítěz je sám lidé hledají nejen nebezpečného vraha, ale také opravdový duchovní řád." Publishers Weekly, New York. V knize Vítěz je sám se Paulo Coelho vrací k důležitým myšlenkám z románů Jedenáct minut a Záhir. Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce.

 

Vše o koření - praktická kuchařka krok za krokem

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Ilustrovaná encyklopedie. Více než 50 druhů koření a 35 kořenících směsí. 100 receptů s podrobnými návody krok za krokem doplněnými barevnými fotografiemi. Koření jako dekorace a vonné dárky.

 

Všechno je jedlé - co jíst, když nám něco chybí

Běžná cena: 298, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

"Není nad to dobře se najíst a současně se léčit," říká bylinář Pavel Váňa.

 

Strana výpisu

15