Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Výživa a 4 krevní skupiny

Běžná cena: 198, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Podrobně rozpracované rady slouží všem zájemcům o zdravý život dodržovat pravidla, o které si jejich tělo samo říká. Slavná teorie úpravy životosprávy podle charakteristik a prehistorického původu čtyř krevních skupin nabízí vše, co k zachování zdraví potřebujete vědět.

 

Výživa podle metabolických typů

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Je tolik žen, které se snaží zhubnout a stále se jim to nedaří, ale proč? Mnoho žen jen neví, jak na to, co mají přesně dělat, protože jsme idndividuality a tak co platí na jednoho, neplatí už na druhého, mnohdy be se mohly ženy vyhnout drastickým dietám, drstickému svičení a pojídání nechutných doplňků. Je to zásah nejen do financí, ale také do energetických zásob člověka, jehož tělo se vyčerpá a začne stávkovat a pak už se nám nedaří zhubnout nikdy. Cestou je strava podle metabolického typu člověka, zkrátka šitá na míru - a funguje to!

 

Výživa podle pěti elementů

Běžná cena: 228, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Stravování podle pěti elementů razí nové cesty.

 

Výživa v otázkách a odpovědích

Běžná cena: 269, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Nabízíme vám již pátou publikaci o výživě, kterou napsal nejznámější český dietolog RNDr. Petr Fořt, CSc.

 

Z hubeňoura tlouštíkem a zase zpátky

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha není pouhou další motivační knihou, která radí, jak zhubnout. Kniha je především příběhem člověka z masa a kostí, velkého fandy fitness a zdravého životního stylu, který se rozhodl v zájmu experimentu stát tlouštíkem, aby se potom stal zase pěkným svalovcem. Co k tomu říká sám autor?

 

Za hranice mysli

Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

V momentě, kdy je mozek osvobozen od myšlení, se naše vědomí soustředí na jiné místo. Místo, kterému říkáme duše. A když naleznete svoji duši, naleznete svůj domov.

 

Za to můžeš ty, proč tolik vztahů strádá

Běžná cena: 269, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Kurt Tepperwein působí jako léčitel a terapeut.

 

Zásady štěstí

Běžná cena: 228, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Sedm zákonů štěstí - Nachází me se na cestě k sobě samému. - Jsem neustále u cíle. - Moje cesta spočívá v objevení toho, kdo jsem. - Svoji cestu si mohu vychutnat, protože ve svém vlastním cíli se nemohu nikdy zmýlit. - Cesta vede od majetku k bytí a od zdánliveho ke skutečnému. - Můj život je moje individuální cesta. - Z toho, kdo hledá, se změním na toho, kdo našel.

 

Zdravá strava pro diabetiky a nejen pro ně

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Patříte k těm, kteří onemocněli cukrovkou 2. typu? Nebo už se „jen“ nevejdete do svých oblíbených šatů?

 

Zdravá strava pro oslabenou slinivku

Cena: 49, 0 Kč vč. DPH

V této brožurce naleznete užitečné rady, jak zvládat zdravotní komplikace způsobené oslabenou slinivkou při zachování kvality života a recepty na lahodné pokrmy, které si i při této nemoci můžete dovolit.

 

Zdraví a potravní doplňky

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Potravní doplňky jsou nebo přinejmenším brzy budou neodmyslitelnou součástí moderního života, konkrétně racionální výživy.

 

Zelené potraviny - když jídlo je naším lékem

Běžná cena: 99, 0 Kč
Cena: 79, 0 Kč vč. DPH

Nová kniha o zelených potravinách a navíc v češtině! Dozvíte se o důležitých informacích a můžete něco udělat pro své zdraví.

 

Strana výpisu

16