Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Zelenina od A do Z

Běžná cena: 99, 0 Kč
Cena: 79, 0 Kč vč. DPH

Kniha je velmi pěkně a přehledně zpracována. Autorka v ní soustředila všechny známé druhy zeleniny dostupné na tuzemském trhu od artyčoku po zelí a ke každému připojila recepty gastronomicky nejvýhodnější úpravy. Receptář doprovází barevná fotografická prezentace pokrmů od Miroslava Zeminy.

 

Země lhostejnost

Běžná cena: 197, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

K čemu ti svoboda, když nevíš, co s ní počít?... Nebát se?...Neotročit?... Svoboda...!Slovo dá slovo - a pojednou zbude jen prázdný pojem... Karel Kryl. Kdo by ho neznal.

 

Zhubněte a udržte svoji váhu v každém věku

Běžná cena: 220, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Již déle než dvacet let je Montignacova metoda nedílnou součástí zásad správné výživy ve více než čtyřiceti zemích, kde slaví nemalý úspěch.

 

Zlatá pravidla očisty a hladovění

Běžná cena: 338, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Prakticky se potvrdilo, že mnohé příčiny neúspěchu očisty fyzického těla pomocí klyzmat, pití oleje a citronové šťávy, ale také jiných procedur mají souvislost s tím, že deformace v poli vědomí intenzivně brání tomuto procesu a snaží se překazit každou očistnou metodu. Proto než začnete s očistou fyzického těla, zabývejte se duševní očistou. Zapamatujte si, že neúspěšná očista tlustého střeva, jater nebo ledvin svědčí o patologickém informačním a energetickém stavu našeho vědomí. Duševní očistu začněte dýcháním, teprve potom pokračujte v očistě fyzického těla.

 

Zlatá pravidla stravování

Běžná cena: 248, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Známý lékař si je vědom toho, že dnes existuje obrovské množství knih o výživě, a proto se pokusil sestavit nejdůležitější všeobecné principy, kterými bychom se měli řídit, pokud chceme zdravě jíst a být zdraví.

 

Zrozen k pravdě - volání duše

Běžná cena: 158, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

"Víš, po čem volá tvá duše, člověče? Zapomeň na slova...Zapomeň na myšlenky...Je to ticho a klid. Klid, který není z tohoto světa. A přece ho ve svém životě na této zemi můžeš žít..." Sam Fujera.

 

Zrozen ke zdraví - kořeny

Běžná cena: 148, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Chceme-li vrátit zdraví rostlině, dáme výživu jejím kořenům. I člověk má své kořeny. Dejme jim, co potřebují, a zdraví bude přicházet jako ranní paprsky slunce blíž a blíž k člověku.

 

Zrozen ke zdraví - nový začátek

Běžná cena: 138, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

První z připravované řady knih dietologa a životního trenéra Sama Fujery je poněkud neobvyklou kuchařkou.

 

ZUMBA - bavte se a zhubněte tancem. DVD součástí knihy.

Běžná cena: 349, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Hubnutí je posedlost. Silní chtějí být hubení, hubení chtějí být ještě hubenější. Drastické diety, hodiny strávené v posilovně, vážení, měření tuku, jo-jo efekt. Znáte to také? Zumba je hubnutí jinak. Zumba vlastně hubnutí není. Zumba je radost z pohybu. Zumba je způsob, jak za hodinu spálit až 1000 kalorií a neomezovat se v jídle. Zumba je fenomén, kterému propadli lidé na celém světě.

 

Žijeme tady a teď

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Vědomě prožívat přítomný okamžik Osvobození – to je klíč k šťastnému žití v přítomnosti. Tak jako své tělo pravidelně zbavujeme nečistot, abychom byli čilí a zdraví, tak se musíme mentálně i emocionálně očistit od škodlivých myšlenek a mylných přesvědčení.

 

Žijte správně 4 krevní skupiny

Běžná cena: 268, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Publikace nabízí náhled na odlišná pravidla životosprávy pro 4 různé krevní skupiny. Naše krevní skupina je nám návodem, jak lépe žít.

 

Žít jako bohové - osm Himálajců - cviky pro zdravý život

Běžná cena: 179, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Síla tkví v jednoduchosti. Proč? Pro cviky, které nabízí kniha známého autora Kurta Tepperweina nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti ani žádné zvláštní schopnosti. Naopak po nějaké době pocítíte zvýšenou chuť do života, vnitřní klid a vyrovnanost. Cviky jsou skutečně prosté a jak říká autor: "Vše jednoduché účinkuje vždy nejsilněji!"

 

Strana výpisu

17