Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Dobrý zrak bez brýlí

Původní cena: 264, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Závislost na vyhýbání se svým pocitům. Co to je za zvláštní druh závislosti a jak se projevuje?

 

Dukanova dieta 2014

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 229, 0 Kč vč. DPH

První vydání této knihy bylo vydáno v roce 2001. Od té doby přečetlo knihu více jak 8 milionů čtenářů. Více jak 25 milionů lidí podle této diety francouzského lékaře Dr. Pierre Dukana zhublo. Čím je tato dieta tak dobrá a pro lidi tak atraktivní?

 

Éčka v potravinách

Běžná cena: 159, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

V našich potravinách nacházíme čím dál tím více různých přísad, které neznáme. Barviva, emulgátory, antioxidanty, konzervanty a další látky. To vše jsou "Éčka". Ne všechna jsou špatná, naopak jsou neškodná a potřebná, ale mnohá jsou zbytečná a neprospívající našemu zdraví. Zákon o potravinách musí přítomnost všech látek na obalu uvést, je tomu vždy tak? A vyznáme se v tom vlastně?

 

Enzymy klíče ke zdraví

Běžná cena: 180, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Přední americký gastroenterolog Hiromi Shinya, M.D., přesně a podrobně rozebírá, jak musíte podporovat vytváření zásoby enzymů ve svém těle, abyste se nikdy nemuseli podrobit operaci ani užívat léky na takzvané nemoci stáří.

 

Enzymy při prevenci a léčbě

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Autor je zkušený léčitel a ve své praxi již mnoho let úspěšně využívá bilogické a psychoterapeutické léčebné postupy.

 

Esence

Běžná cena: 159, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Esence života je v tom dobrém, ne v tom čemu říkáme zlo. Možná. Arnošt Lustig. Knížečka malá rozměry, ale velmi bohatá obsahem, jak se na tohoto vynikajícího člověka a autora mnoha knih patří. Je v ní výběr z toho nejepšího, ale otázka, co je nejlepší, protože Lustig se uměl vždy strefit do pravého. Tato kniha se nečte jako román, člověk se k ní stále vrací a stále něco nového nachází. Mám ráda Lustiga, dokáže mne vždy potěšit, dává mi možnost přemýšlet a umění nahlížet na život i jinak, dá mi mnohdy to, co jiný nedokáže.

 

Faktor dlouhověkosti

Běžná cena: 349, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Zásadní chybou současného lékařství je, že mnoho lékařů stále ještě léčí odděleně duši od těla. Jak resveratrol a červené víno aktivují geny delšího a zdravějšího života. Resveratrol je středem pozornosti mediálně proslaveného výzkumu, dnes jej můžeme izolovat a koncentrovat do formy doplňku stravy. Ale je tu také červené víno, čokoláda, ta kvalitní, zelený čaj a další potraviny, které mohou výrazně odvracet řadu chorob a zpomalovat stárnutí

 

Francouzská dieta

Běžná cena: 248, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

V knize Francouzská dieta Montignac podrobně vysvětluje, v čem se jeho metoda liší od všech ostatních diet, které jste již vyzkoušeli.

 

Francouzská kuchařka

Cena: 59, 0 Kč vč. DPH

polévky - předkrmy - zelenina - jídla s masem - ryby - drůbež - sýry. Zdravě, chutně a přitom bez zbytečných kil navíc. Francouzská kuchyně je vyhlášená svou pestrostí a rozmanitostí. Francouzi prostě umějí žít se vším všudy. Nic si neodepřou, naopak si dopřávají a přitom stále skvěle vypadají.

 

Hubněte ve spánku

Běžná cena: 259, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Spánek je nejdelší fáze spalování tuků: využijte efektivně síly hormonů a biorytmů ke snižování hmotnosti a pěkné postavy docílíte velmi brzy!

 

Hubněte ve spánku kuchařka

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Kuchařská kniha k programu hubnutí ve spánku přináší více než 150 nových, nápaditých receptů s vyváženou skladbou látek, které jsou potřebné ke zdravé a snadné redukci hmotnosti.

 

Hubnutí bez diet a cvičení

Běžná cena: 349, 0 Kč
Cena: 189, 0 Kč vč. DPH

Autorka této knihy pochází z rodiny, kde je většina obézních. Sama kdysi sledovala každou kalorii. Dnes již to nedělá. Přitom diety nedrží. Nejí ani nízkotučné potraviny. Jí klidně i večer. Někdy hřeší. Dá si koláč, čokoládu, klobásu nebo smažené brambůrky. A přesto je štíhlá. Chcete si o autorce přečíst více?

 

Strana výpisu

3