Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Hubnutí po česku

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Originální publikace vychází z možností českých čtenářů a čtenářek při snižování nadváhy.

 

Hýčkejte svou paměť

Běžná cena: 265, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Vhodná strava pro bystrou paměť. 50 vynikajících receptů pro výkonný mozek. Z kapitol například - tuky jako "mazací prostředky", vitamíny - řídící látky pro mozek, brainfood - potrava pro mozek, stravovací typy pro různé situace

 

Chutně a zdravě

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Naleznete zde jednoduché recepty krok za krokem, každý doplněn fotografií, jsou zde recepty nevyžadující žádné kulinářské umění a specielní kuchyňské vybavení, vyzkoušené a velmi chutné.

 

Italská kuchyně

Cena: 59, 0 Kč vč. DPH

Více jak 100 receptů na typická italská jídla od předkrmů, polévek přes úpravu nejrůznějších mas a to i z mořských živočichů až po těstoviny, saláty, pizzy a moučníky. Italská kuchyně je často přirovnávána k francouzské, jistě díky rozmanitosti, pestrosti, nápaditosti a také kvalitě surovin.

 

Jak hubnout bez hladovění

Běžná cena: 259, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Přelstěte chuť k jídlu a budete štíhlí.

 

Jak přežít a nenaštvat lékaře

Běžná cena: 280, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Autorka provází čtenáře častými i neobvyklými situacemi ve zdravotních střediscích, nemocnicích či na pohotovostech z hlediska obyčejného občana - zdravého, nemocného, zraněného… Jejíma očima vidíme lékaře z opačného úhlu, než se všeobecně o tomto oboru píše.

 

Jak připravovat obiloviny, luštěniny, semena a ořechy

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Průvodce světem celozrnných obilovin, luštěnin, ořechů a semen. Nabízí cenné rady a zajímavosti týkající se 30 druhů těchto plodin, které by neměly chybět ve vašem jídelníčku.

 

Jak se dožít 100 let

Běžná cena: 248, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Kniha Jak se dožít 100 let - tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní vypráví příběhy pětadvaceti lidí, z nichž každý má vlastní tajemství skvělého zdraví tajemství, které dává smysl a je vědecky podloženo.

 

Jak se léčit bez lékaře

Běžná cena: 649, 0 Kč
Cena: 389, 0 Kč vč. DPH

Kniha pro celou rodinu, pro děti i dospělé. Není třeba s každou maličkostí běhat k lékaři, mnoho problémů můžete vyřešit sami, s pomocí volně dostupných léčiv a využitím přírodních metod. V úvodu se seznámíte s možnostmi a principy přírodní léčby (bylinky, tradiční čínská medicína, homeopatie, aromaterapie, masáže, ajurvéda, jóga, vodoléčba - Kneippova metoda) a na dalších 300 stranách již naleznete konkrétní praktické rady na řešení svých zdravotních potíží svépomocí. Na případy, kdy samoléčba musí jít stranou a je nutné vyhledat lékaře, kniha samozřejmě upozorňuje.

 

Jak se léčit vhodnou stravou

Běžná cena: 269, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Po velkém úspěchu první knihy se nabízí druhé vydání, přepracované a rozšířené. Jakou vhodnou stravu, vitamíny, minerály a stopové prvky dodávat tělu při konkrétních potížích, aby se jejich projevy zmírnily, či dokonce ustoupily? Rady lékaře na 55 neduhů a chronických nemocí. Naleznete zde mimo jiné i tipy na bylinky a další přírodní zdroje a doporučení na čaje, sirupy a obklady. Na závěr každé kapitoly pak autor přidává k danému tématu zajímavé informace z celého světa.

 

Jak se zbavit brýlí

Běžná cena: 210, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha většinu čtenářů probudí z letargie, ze snu, z klidu, který má kdekdo tak rád. Výsledkem bude zlepšení zraku čtenáře tak, že při další knize již nebude potřebovat své brýle. A vše jen prostřednictvím vlastních schopností. Jakých?

 

Jak se zbavit zimních depresí

Běžná cena: 170, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Kniha vysvětluje příčiny zimní deprese a navede ke změnám, které ji eliminují.

 

Strana výpisu

4