Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Jak si zachovat mládí

Běžná cena: 279, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Elixír mládí má každý ve svých rukou. Nesnažte se život prodloužit, nýbrž si ho zbytečně nezkracovat! Tipy rpti stárnutí. Studna mládí - výživa - pohyb - harmonické vztahy - úspěch - čtení svého vnitřního světa - vědomí. A opustit to, co je špatné, dělat to, co je správné.

 

Jak zhubnout - 50 nejlepších rad

Běžná cena: 149, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Toužíte zhubnout, ale přísné diety vás nelákají? Po mnoha neúspěšných pokusech už víte, že prostě nedokážete dlouhodobě dodržovat všechny ty nepříjemné zákazy? V této knize najdete 50 osvědčených a ověřených rad.

 

Jaro a léto v kuchyni

Cena: 89, 0 Kč vč. DPH

V této kuchařce naleznete - jarní jídla se zeleninou - letní jídla s ovocem - mnoho dalších zajímavých receptů.

 

Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí?

Běžná cena: 149, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha je obrázkovým slovníkem exotického ovoce a zeleniny, omáček, obilovin a pochoutek „odjinud“ s návodem k použití a návrhy receptů.

 

Jed nebo lék

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Příručka s nutričními hodnotami a tabulkami více než 100 běžných jídel, vyčerpávající přehled hodnot obsahu cholesterolu, kalorií, sacharidů. Kniha je plná přehledných ilustrací a zabývá se pokrmy a nápoji připravovaných v restauracích rychlého občerstvení a bufetech.

 

Jídla, která léčí

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Je dobře známo, že se v potravinách nachází řada látek, příznivě ovlivňujících naše zdraví a preventivně působících proti řadě chorob. Je však moudré extrahovat tyto látky z potravin a doufat, že potravinové doplňky v pilulkách budou mít stejnou účinnost? Nebo je postačující pestrá strava skládající se ze samých zdravých potravin? Tato kniha vám poradí, jak na to .

 

Jídlo jako životní styl

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

100 jednoduchých, ale velmi zdravých a chutných receptů, s nimiž se vám bude lépe hubnout, budete lépe vypadat a lépe se tak cítit. Psychika je mnohdy více, než všechny diety, ale cítit se dobře předokládá dobré zdraví.

 

Jídlo jako životní styl II

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl, napadá mnoho otázek, na které někdy složitě hledá odpověď. Jak správně jíst při sportu? Jak správně hubnout po porodu? Co mám dělat, když má moje dítě nadváhu? Je právné hubnout s ním? Na tyto a na spoustu další otázek odpoví dvojice odborníků na hubnutí a stravování Petra Lamschová, šéfredaktorka časopisu Dieta a výživový poradce Petr Havlíček, který naučil správně jíst už řadu českých čtenářů a čtenářek. V knize najdete 70 otázek, 70 odpovědí a 70 receptů.

 

Jím, tedy hubnu...a natrvalo

Běžná cena: 180, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha je určena všem, kteří chtějí zhubnout a dosaženou váhu si udržet natrvalo.

 

Jonášova kuchařka pro zdraví

Běžná cena: 279, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Potrava přináší do organismu mnoho odpadu.

 

Kapesní Biolexikon

Běžná cena: 219, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Průvodce biotrhem a trhem zdravé výživy. Unikátní knížečka v malé podobě, dpolněná bohatě fotografiemi, knížečka pro toho, kdo se chce orientovat, zdravě žít.

 

Kapesní slovník medicíny

Běžná cena: 195, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Druhé rozšířené vydání kapesní verze lékařského slovníku, do které je vybráno přibližně 3500 nejdůležitějších lékařských termínů, je zdrojem základních informací o zdraví a nemocech skutečně pro nejširší čtenářskou obec.

 

Strana výpisu

5