Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Kdo chytá v žitě

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Kniha, která sice není o zdravém žvotním stylu, ale jak se to vezme... Každopádně by neměla chybět v žádné knihovně, patří do pokladnice literatury. Tu to jedinou knihu četl jao bibli pozdější vrah Johna Lennona Chapman. Řekl: "Jo, právě jsem zastřelil Lennona."

 

Kniha poznání

Běžná cena: 198, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Osho svým postojem bourá tradiční evropskou představu duchovního mistra. Jeho záměrem je vyburcovat lidí z letargického spánku, otevřít jim oči a vést je k objevení vlastní přirozené podstaty. Osho se svým vtipným a kritickým stylem strefuje do problémů náboženství, politiky a celé dnešní společnosti. Ukazuje překážky bránící duchovnímu vývoji, ukazuje návyky, které člověku vštípila společnost, ukazuje nesmyslnost mnoha stránek současného života.

 

Konstruktivní život

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Autor je přítel a učitel Dana Millmana. Kniha ukazuje cestu, pomáhá soustředit se na kvalitu života. Život je pozornost, možnost, výzva...

 

Koření a bylinky v kuchyni

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Recepty, ve kterých využijete tradiční i méně obvyklé koření. Předkrmy a polévky, omáčky, dresinky, saláty, pokrmy masité a bezmasé, dezerty a další... Více než sedmdesát receptů nejen pro začátečníky.

 

Koření a jeho léčivé účinky

Běžná cena: 157, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Koření má nezastupitelnou roli v návratu k přírodním potravinám.

 

Koření proti choření

Běžná cena: 190, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

"Kdo je pořádně pročesnekován, procibulován a humorem prokořeněn, uchová se dlouho čerstvý", míní Jitka Molavcová.

 

Koření v naší kuchyni

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Přes 200 receptů jídel s vybraným kořením.

 

Krůta pokaždé jinak

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Mnoho nápaditých receptů. krůta patří mezi nejzdravější masa. Měla by mít místo v našem jídelníčku.

 

Kuchařka - výživa a 4 krevní skupiny

Běžná cena: 198, 0 Kč
Cena: 119, 0 Kč vč. DPH

Kuchařka a diety pro vaše ideální zdraví, váhu a pohodu. Tato kniha přináší pokyny a program pro individuální životosprávu, jejímž základním kamenem je právě jídelníček. Autor knihy Dr. Peter J. D´Adamo je význačným lékařem - naturopatem, který se zabývá souvislostí krevních skupin a výživy, např. ve své další knize "Žijte správně: 4 krevní skupiny", která se již také zařadila mezi bestsellery. Kniha navazuje na titul Výživa a krevní skupiny a přináší programy pro individuální životosprávu podle vaší krevní skupiny jako optimální řešení vašeho zdravotního stavu a tělesné hmotnosti. Obsahuje přes 200 receptů na vynikající pokrmy a seznamy pro vás.

 

Kuchařka pro zdraví

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Co se Vám vybaví, když někdo řekne civilizační nemoci?

 

Léčba výživou

Běžná cena: 289, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Encyklopedie léčivých potravin. Potraviny a jejich účinky. Léčba potravinami. Seznam chorob a stavů s odkazem na vhodnou stravu. Recepty, správná kombinace potravin. Přehled škodlivých potravin

 

Léčíme se dietou

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

při onemocnění žloutenkou, žlučníku a žaludku. Velmi přehledná kuchařka nezbytná pro všechny, kteří mají potíže s trávením a mají zdravotní omezení. Život máme jen jeden a měli bychom o něj pečovat s náležitou láskou, v opačném případě se tělo po čase vzbouří a přijdou nemoci. To už bývá většinou pozdě. Všechny uvedené orgány spolu úzce souvisí, proto nefunguje-li jeden, druhý časem také vypoví službu. Nesmíme zapomínat na játra.

 

Strana výpisu

6