Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Mocenská posedlost

Běžná cena: 260, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Koukolík: Mocenská posedlost je stav, při němž se mocenská pýcha a / nebo mocenská závislost kombinují se stupiditou V nabité přednáškové síni Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů by bylo možno po celé dvě hodiny slyšet spadnout špendlík. Přednáška MUDr. Koukolíka v rámci předmětu Konflikty v mediální komunikaci, který vedu, na téma "Mocenská posedlost" byla stručným úvodem, tezemi k jeho nové, stejnojmenné knize. A jen šedinami zmoudřelý lékař umí zkombinovat exaktnost neurologie a neuropatologie s antropologickým kontextem sociální psychologie a humanistickými imperativy na domácí a mezinárodní politiku.

 

Moudrost pokojného bojovníka

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Probuďte v sobě vrozenou sílu a přirozenou intuici. Když ztratíš iluze, zmoudříš víc, než když hledáš pravdu. Jedna z lekcí, kterou jsem si osvojoval skutečně obtížně, spočívala v tom, že jsem musel pochopit, že moje emocionální a duševní trýzeň nepochází z toho, co se děje, ale "z mých myšlenek o tom, co se děje". Mark Twain napsal: "V životě jsem měl spoustu trampot, z nichž většina se nikdy nestala."

 

Moudrost východu

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

V této krásně ilustrované knize objevíte zasvěcené pohledy do východní moudrosti, která inspiruje nespočet hledačů, aby nahlédli do nitra. Moudrost východu je dar objevování, které přivádí k vnitřnímu klidu a radosti z bytí. Záleží jen na nás.

 

Muž, který sázel stromy

Běžná cena: 189, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Muž, který sázel stromy je novela z roku 1953 o síle ducha od francouzského spisovatele Jeana Giona. Byla přeložena do mnoha jazyků, včetně češtiny. Příběh dokazuje, že skromností a vytrvalou a neúnavnou pílí dokáže člověk velké věci – dosáhne užitečného naplnění svého života pomoci přírodě a ostatním lidem.

 

Na frekvenci čínské medicíny

Běžná cena: 270, 0 Kč
Cena: 229, 0 Kč vč. DPH

Není vyčerpávající příručkou o tradiční čínské medicíně, jen uvádí do problematiky, věnuje se jednotlivým oblastem lidského zdraví a seznamuje s používáním tradičních bylinných léčivých směsí.

 

Naše bylinky v tradiční čínské medicíně - praktický průvodce

Běžná cena: 499, 0 Kč
Cena: 189, 0 Kč vč. DPH

Praktický průvodce světem našich bylinek vhodný pro každého, kdo se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejím praktickým využitím v našich podmínkách. V knize najdete 58 bylinek, z nichž většina u nás běžně roste nebo se pěstuje. Jednotlivé bylinky jsou zařazeny celkem do 14 kapitol podle toho, do které kategorie léčiv v čínské medicíně patří.

 

Nejlepší detoxikace léčivými bylinami

Běžná cena: 229, 0 Kč
Cena: 109, 0 Kč vč. DPH

Detoxikace organismu je pro naše tělo nutná, protože je stále vystavováno škodlivým vlivům, jako jsou stres, přepracování, nedostatek pohybu, znečištěné ovzduší, nevhodná skladba stravy, chemikálie v potravinách apod. Nahromadění škodlivin v organismu často způsobuje únavu, alergie a nemoci. Jak můžeme našemu tělu od těchto jedů pomoci? Nejstarší, ale také nejúčinnější metoda spočívá v pravidelné vnitřní očistě pomocí drenážních bylin. Tato knížka vás provede procesem detoxikace, seznámí vás s nejrůznějšími očistnými kúrami, objasní, za jakých podmínek kterou použít a které byliny jsou pro vás nejvhodnější.

 

Nejlepší tipy pro zdraví

Běžná cena: 179, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Malá knížečka, ale bohatá obsahem známého a uznávaného člověka a autora mnoha knih. Podstatné věci byste neměli moc rozmazávat. Tato věta středověkého filozofa Occama by mohla platit jako motto pro tuto sbírku tipů pro tělesné, duševní a duchovní zdraví. K počátečnímu podnětu zpravidla postačí myšlenka, která se vynoří, zasáhne nás a přesvědčí. Proto je tato kniha ta pravá.

 

Největší show pod sluncem

Běžná cena: 499, 0 Kč
Cena: 277, 0 Kč vč. DPH

Biologická evoluce není jen teorií, ale také skutečností. Přes miliardy let vedla ke vzniku mnoha podivuhodných životních forem. Kniha si tedy název "Největší show na Zemi", jistě zaslouží.

 

Nemoc jako výzva

Běžná cena: 195, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha je věnována věšem, kteří po jejím přečtení usoudí, že ji nečetli zbytečně... Může být nemoc výzvou? Když je člověk zdravý, většinou se sebou moc nezabývá a je to asi v pořádku. Když onemocní a sotva si najednou zajde na záchod, pak se bytost, která má pocit, že je vše nekonečné, sáhne na dno, na ten konec. Tato zkušenost je nepředatelná. Snad je nemoc cestou k pochopení mnoha skutečností a výzva.....

 

Nemoci vyčtené z tváře

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Pouze zkušený pohled nám může pomoci, chceme-li se něco dozvědět o vlastním zdravotním stavu nebo o zdraví druhých.

 

Nezblázněte se z diet

Běžná cena: 179, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Už jste se někdy pokoušeli zhubnout? Žít zdravě? Nepochybně ano. Pokud se vám to ovšem nikdy nepovedlo, vsaďte se, že tentokrát to vyjde. Nebudete potřebovat tým specialistů, hromadu peněz ani plastického chirurga.

 

Strana výpisu

8