Eshop - knihy - Články o zdraví a recepty

Eshop - knihy

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Nová vitamínová bible

Běžná cena: 149, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Podrobně a přehledně vitamíny, minerální látky, antioxidanty, léčivé rostliny, doplňky stravy, léčebné účinky i léky v homeopatii. Vitamíny je opravdu dobré znát Minerální látky potřebné a nezbytné pro život. Je nutné užívat antioxidanty. Je vhodné omezit cukr a sůl. Mládí a přitažlivost netrvá věčně a může rychle zmizet, vše je jen na nás.

 

Očista tlustého střeva

Běžná cena: 118, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

V domácích podmínkách. Současnost nás nutí přehodnocovat postoje, vztahy, vazby. Mění se i náš vztah k nemoci a ke způsobu léčení. Zdraví a nemoc jsou relativní hodnoty přizpůsobení a přežití. K tomu, abychom mohli být sami sobě užitečnými na vestě ke zdraví, potřebujeme nejenom odhodlání a vytrvalost, ale i přesné a pravdivé informace. Autor patří spolu s dalšímí lékaři a léčiteli ke známým specialistům alternativní medicíny.

 

Od pramene čínské medicíny

Běžná cena: 330, 0 Kč
Cena: 279, 0 Kč vč. DPH

MUDr. Petr Hoffmann se již mnoho let věnuje studiu tradiční čínské medicíny.

 

Originální čínská vegetariánská kuchařka

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

V uvedení původních čínských jídel rodilou Číňankou do české kuchyně s podrobným popisem přípravy, zaručujícím, že výsledek bude skutečná "čína" se správnou chutí, vůní i vzhledem. Malá knížečka bohatá obsahem, která se vejde do každé tašky třeba na cestu. 150 originálních receptů.

 

Ovoce a zelenina jako lék

Běžná cena: 599, 0 Kč
Cena: 379, 0 Kč vč. DPH

Nejnovější poznatky biochemie jsou jednoznačné: v ovoci a zelenině se skrývá mnoho účinných léčivých látek proti nejrůznějším neduhům. Kombinace látek, které rostliny vyvinuly, aby se chránily před škodlivými vlivy, mají blahodárný účinek i na naše zdraví.

 

Pečeme - praktická kuchařka krok za krokem

Běžná cena: 349, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Ilustrovaná encyklopedie. Každý recept obsahuje postup přípravy krok za krokem s barevným vyobrazením, obměnami a tipy pro kuchaře. Více než 200 skvělých, ilustrovaných receptů. Vyčerpávající přehled náčiní a potřebných surovin. Snadné předpisy na sušenky, řezy, čajové pečivo, kynuté pečivo, koláče, ovocné moučníky a slavnostní dorty.

 

Pečeme s radostí - praktická kuchařka krok za krokem

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Ilustrovaná encyklopedie.Přehledná kolekce více než 200 receptů na moučníky. Nabídka sušenek pro každou příležitost včetně sladkých a slaných krekrů, řezů, muffinů a koláčků.

 

Perfektní zažívání

Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Přirozená cesta k rovnovážnému a zdravému trávení.V knize "Perfektní zažívání" slavný lékař a spisovatel nabízí praktické rady jak dosáhnout rovnovážného a zdravého trávení, které je předpokladem pro dlouhý život ve zdraví a celkovou spokojenost.

 

Perfektní zdraví

Běžná cena: 188, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Návštěvy tohoto místa mohou být krátké nebo dlouhotrvající, ale i krátká návštěva způsobí hlubokou změnu.

 

PH zázrak

Běžná cena: 329, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Přestaňte počítat kalorie, vážit tuky a odměřovat porce jídla! Zdraví souvisí s pH vnitřního prostředí.

 

PH zázrak zhubněte odkyselením

Běžná cena: 329, 0 Kč
Cena: 309, 0 Kč vč. DPH

Jak dosáhnout vyváženého vnitřního prostředí a ideální tělesné hmotnosti.

 

pH zázrak pro diabetiky

Běžná cena: 329, 0 Kč
Cena: 159, 0 Kč vč. DPH

Diabetes je závažná nemoc, kterou však lze zvládnout! Za pouhých 12 týdnů získáte opět zdraví a duševní rovnováhu! Pokud patříte k těm, kdo jsou postiženi diabetem, je načase s tím něco udělat.

 

Strana výpisu

9