Kurz online - Jak být zdravý - Články o zdraví a recepty

Kurz online - Jak být zdravý

 

Také máte někdy pocit, že západní medicína je někdy v koncích? V koncích je i člověk, který putuje od jednoho specialisty ke druhému, na poliklinice je jako doma, ale jeho zdravotní stav se nelepší. Na konci celé anabáze je lékárna a v ní vy s novým receptem. Nepomohl tenhle lék, zkusíme jiný a aby se z toho člověk nezbláznil, dostane jako bonus léky na uklidnění nervů. Ale vše má své ale.

 

Je to jako v tom vtipu o staříkovi, který vyhazuje do popelnice pytel nových léků. Tomu se velmi diví sousedka, co jde kolem a tak jí stařík povídá: „Doktor chce být živ, tak mi píše recept. Lékárník chce být také živ, tak mi vydá léky. Ale i já chci být živ a tak je házím do popelnice!“

 

I vy se můžete rozhodnout, zda chcete patřit do skupiny lidí zdravých a radujících se z každého dne nebo do skupiny lidí, kteří tráví spoustu drahocenného času v čekárnách různých lékařů, poté vystojí frontu v lékárně a nakonec jsou vyřízeni nejen z putování od lékaře k lékaři, ale z léků samotných. Čas je nám všem drahý, protože letí jako voda, tak proč si jej neužít v pohodě a klidu a hlavně ve zdraví tam, kde je vám dobře. A že by někomu bylo dobře vysedávat u lékaře, tomu lze těžko uvěřit.

 

Patříte k lidem, kteří se často cítí unaveni a bez energie již od rána, máte potíže s váhou nebo bolestmi čehokoliv?  Nejste spokojeni sami se sebou a nemáte tu správnou radost ze života?

 

Třeba vás posune o kousek dál na vaší cestě ke zdraví a spokojenosti pro vás připravený e-kurz.

 

Získejte ZDARMA e-kurz - během tří dnů vám přijdou do vaší emailové schránky celkem 3 emaily, které vám mnoho napoví, jak zvládat únavu a vyčerpání, jak hospodařit s vaší energií nebo pomohou ve vašem boji s nadváhou.

 

 

Váš e-mail: